Site Kullanım Şartları

Site Kullanım Şartları

1. Kabul Edilmiş Kullanım Koşulları

Lütfen bu web sitesini kullanmadan önce aşağıdaki kullanım koşullarını dikkatlice okuyun. Bu web sitesini kullanarak bu koşulları kabul etmiş olursunuz. Bu kullanım koşulları, sadece bu web sitesi için geçerlidir ve diğer bağlantılara veya kaynaklara uygulanmaz.

2. Telif Hakkı Bilgisi

Bu web sitesinde yer alan tüm metinler, resimler, grafikler, videolar, sesler ve diğer materyaller ("İçerikler"), telif hakkı ile korunmaktadır ve şirketimizin mülkiyetindedir veya lisans altındadır. İçeriklere erişim, şirketimizin izni ile sağlanır. İçerikleri izinsiz kullanmak, kopyalamak veya dağıtmak yasaktır.

3. Web Sitesi Kullanımı

a. Bu web sitesini yasa dışı veya izinsiz amaçlarla kullanmak yasaktır.


b. Kullanıcılar, bu web sitesini kullanırken diğer kullanıcıların haklarına saygı göstermelidir.


c. Kullanıcılar, web sitesini kullanırken zararlı yazılım veya virüsler yaymak veya diğer kullanıcıların verilerine zarar vermek amacıyla herhangi bir girişimde bulunmamalıdır.


d. Şirketimiz, web sitesinin herhangi bir bölümünü önceden bildirim yapmaksızın değiştirme veya kaldırma hakkını saklı tutar.

4. Gizlilik Politikası

Bu web sitesinin gizlilik politikası ayrı bir belge olarak sunulmaktadır ve bu koşulları tamamlayıcı niteliktedir. Lütfen gizlilik politikamızı okuyun ve anlayın.

5. Sorumluluk Reddi

Bu web sitesi "olduğu gibi" sunulur ve şirketimiz herhangi bir garanti vermez. Web sitesinin kullanımından kaynaklanan herhangi bir kayıp veya zarardan şirketimiz sorumlu tutulamaz.

6. Değişiklik Hakkı

Şirketimiz, bu kullanım koşullarını dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutar. Değişiklikler, web sitesinde yayınlandığı anda yürürlüğe girecektir.

7. İletişim Bilgileri

Bu web sitesinin kullanımı veya bu kullanım koşulları ile ilgili herhangi bir sorunuz veya geri bildiriminiz varsa, lütfen bize [iletişim bilgileri] üzerinden ulaşın.

Bu kullanım koşullarını okuduğunuz ve kabul ettiğiniz kabul edilir. Teşekkür ederiz!